ADA600F-48-N1
CoselCosel
ADA600F-48-N1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADA600F-48-N1
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 336W
Fitxak: ADA600F-48-N1.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 271 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 271 pcs
  • Mezua
ADA600F-48-N1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADA600F-48-N1 fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 336W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 271 pcs Datuen fitxa ADA600F-48-N1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Series ADA Energia (Watts) 336W (600W Forced Air)
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 7A Homologazioak CE, cURus, TUV