ADA600F-24-GR
CoselCosel
ADA600F-24-GR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADA600F-24-GR
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 360W
Fitxak: ADA600F-24-GR.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 303 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
  • Mezua
ADA600F-24-GRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADA600F-24-GR fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 360W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 303 pcs Datuen fitxa ADA600F-24-GR.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm)
Series ADA Energia (Watts) 360W (600W Forced Air)
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 15A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 15A Homologazioak CE, cURus, TUV