ADA1000F-48-T
CoselCosel
ADA1000F-48-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ADA1000F-48-T
Fabrikatzaileak / Marka: Cosel
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 552W
Fitxak: ADA1000F-48-T.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 152 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 152 pcs
  • Mezua
ADA1000F-48-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ADA1000F-48-T fabrikatzailea Cosel
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 552W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 152 pcs Datuen fitxa ADA1000F-48-T.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 11.02" L x 5.00" W x 2.95" H (280.0mm x 127.0mm x 75.0mm)
Series ADA Energia (Watts) 552W (1008W Forced Air)
Tenperatura operatiboa -10°C ~ 71°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 11.5A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 11.5A Homologazioak CE, cURus, TUV