WMF4P68K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF4P68K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WMF4P68K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL
Fitxak: WMF4P68K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
WMF4P68K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WMF4P68K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12981 pcs Datuen fitxa WMF4P68K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.819" Dia x 1.748" L (20.80mm x 44.40mm) Series WMF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 338-3229
WMF4P68K-F-ND
WMF4P68KF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 200V 400V Polyester Axial kapazitantzia 0.68µF