WMF4P15K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF4P15K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WMF4P15K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL
Fitxak: WMF4P15K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
WMF4P15K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WMF4P15K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48900 pcs Datuen fitxa WMF4P15K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.535" Dia x 1.248" L (13.60mm x 31.70mm) Series WMF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester Deskribapen zehatza 0.15µF Film Capacitor 200V 400V Polyester Axial
kapazitantzia 0.15µF eskaerak General Purpose