WMF2S15K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF2S15K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WMF2S15K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 250VDC AXIAL
Fitxak: WMF2S15K-F.pdf
  • Mezua
WMF2S15K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WMF2S15K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.015UF 250VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4292 pcs Datuen fitxa WMF2S15K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.264" Dia x 0.563" L (6.70mm x 14.30mm) Series WMF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 125V 250V Polyester Axial
kapazitantzia 0.015µF eskaerak General Purpose