WMF1P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF1P22K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WMF1P22K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC AXIAL
Fitxak: WMF1P22K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
WMF1P22K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WMF1P22K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 100VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46755 pcs Datuen fitxa WMF1P22K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 65V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.374" Dia x 1.063" L (9.50mm x 27.00mm) Series WMF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 338-4190
WMF1P22K-F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 65V 100V Polyester Axial kapazitantzia 0.22µF