WMF05P47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMF05P47K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WMF05P47K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC AXIAL
Fitxak: WMF05P47K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
WMF05P47K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WMF05P47K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 50VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64960 pcs Datuen fitxa WMF05P47K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 50V Tentsioaren balorazioa - AC 35V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.063" L (10.30mm x 27.00mm) Series WMF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 35V 50V Polyester Axial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose