WMC2P22K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
WMC2P22K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: WMC2P22K
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL
Fitxak: WMC2P22K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
WMC2P22Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia WMC2P22K fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7048 pcs Datuen fitxa WMC2P22K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.382" Dia x 1.217" L (9.70mm x 30.90mm) Series WMC
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 125V 250V Polyester Axial
kapazitantzia 0.22µF eskaerak High Pulse, DV/DT