TIM106K035P0Y
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TIM106K035P0Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TIM106K035P0Y
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 35V 10% RADIAL
Fitxak: TIM106K035P0Y.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TIM106K035P0Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TIM106K035P0Y fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP TANT 10UF 35V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2908 pcs Datuen fitxa TIM106K035P0Y.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.325" L x 0.170" W (8.26mm x 4.32mm)
Series TIM Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea Y Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.340" (8.64mm) Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial kapazitantzia 10µF