THAS602M025AC1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS602M025AC1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THAS602M025AC1C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena THINPACK CAP ALUM 6000 25V
Fitxak: THAS602M025AC1C.pdf
  • Mezua
THAS602M025AC1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THAS602M025AC1C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena THINPACK CAP ALUM 6000 25V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6041 pcs Datuen fitxa THAS602M025AC1C.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.118" L x 1.000" W (53.80mm x 25.40mm)
Series THAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.75A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.366" (9.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 70 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 6000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 70 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6000µF eskaerak General Purpose