THAS562M035AD0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS562M035AD0C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THAS562M035AD0C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 35V T/H
Fitxak: THAS562M035AD0C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
60 pcs
  • Mezua
THAS562M035AD0Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THAS562M035AD0C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 35V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5708 pcs Datuen fitxa THAS562M035AD0C.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm)
Series THAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.96A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.366" (9.30mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 50 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 5600µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 50 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5600µF