THAS352M025AA0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS352M025AA0C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THAS352M025AA0C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3500UF 20% 25V T/H
Fitxak: THAS352M025AA0C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
120 pcs
  • Mezua
THAS352M025AA0Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THAS352M025AA0C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 3500UF 20% 25V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5947 pcs Datuen fitxa THAS352M025AA0C.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.433" L x 1.000" W (36.40mm x 25.40mm)
Series THAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.2A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.366" (9.30mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 120 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 3500µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 120 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3500µF