THAS271M200AD1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS271M200AD1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: THAS271M200AD1C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena THINPACK CAP ALUM 270 200V
Fitxak: THAS271M200AD1C.pdf
  • Mezua
THAS271M200AD1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia THAS271M200AD1C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena THINPACK CAP ALUM 270 200V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6052 pcs Datuen fitxa THAS271M200AD1C.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.618" L x 1.000" W (66.50mm x 25.40mm)
Series THAS Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.87A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.366" (9.30mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 410 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 410 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 270µF eskaerak General Purpose