TAS335K050P1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAS335K050P1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAS335K050P1C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 50V 10% AXIAL
Fitxak: TAS335K050P1C.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
TAS335K050P1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAS335K050P1C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP TANT 3.3UF 50V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6949 pcs Datuen fitxa TAS335K050P1C.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Hermetically Sealed
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Series TAS Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak General Purpose
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3.3µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 50V Axial kapazitantzia 3.3µF