SS2R2M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS2R2M050ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SS2R2M050ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: SS2R2M050ST.pdf
  • Mezua
SS2R2M050STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SS2R2M050ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6575 pcs Datuen fitxa SS2R2M050ST.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series SS Ripple Current @ maiztasuna baxua 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 21.85mA @ 1kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60.32 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 60.32 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose