SS101M6R3ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS101M6R3ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SS101M6R3ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: SS101M6R3ST.pdf
  • Mezua
SS101M6R3STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SS101M6R3ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4527 pcs Datuen fitxa SS101M6R3ST.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series SS Ripple Current @ maiztasuna baxua 77mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 84.7mA @ 1kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.18 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.18 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose