SPSX331M02R-6
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPSX331M02R-6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPSX331M02R-6
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Fitxak: SPSX331M02R-6.pdf
  • Mezua
SPSX331M02R-6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPSX331M02R-6 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6568 pcs Datuen fitxa SPSX331M02R-6.pdf
Tentsioaren balioa 2V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SPSX
Ripple Current @ maiztasun handia 3.5A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6 mOhm
Deskribapen zehatza 330µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 6 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF