SPA271M02B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SPA271M02B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPA271M02B
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD
Fitxak: SPA271M02B.pdf
  • Mezua
SPA271M02Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPA271M02B fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM POLY 270UF 20% 2V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3397 pcs Datuen fitxa SPA271M02B.pdf
Tentsioaren balioa 2V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series SPA
Ripple Current @ maiztasun handia 3.5A @ 100kHz balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 mOhm
Deskribapen zehatza 270µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 7 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 270µF