SN4R7M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN4R7M025ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN4R7M025ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: SN4R7M025ST.pdf
  • Mezua
SN4R7M025STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN4R7M025ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4121 pcs Datuen fitxa SN4R7M025ST.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series SN Ripple Current @ maiztasuna baxua 34mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Bi-Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 42.35 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42.35 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4.7µF