SN3R3M050RT
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SN3R3M050RT
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAPACITOR ALUMINUM
Fitxak: SN3R3M050RT.pdf
  • Mezua
SN3R3M050RTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SN3R3M050RT fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAPACITOR ALUMINUM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3206 pcs Datuen fitxa SN3R3M050RT.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
Series SN Ripple Current @ maiztasuna baxua 31mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Bi-Polar
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 48.25 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48.25 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 3.3µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SN37A12A
SN37A12A
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN JACK MONO 6.35MM R/A