SLPX821M350H4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX821M350H4P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLPX821M350H4P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
Fitxak: SLPX821M350H4P3.pdf
  • Mezua
SLPX821M350H4P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLPX821M350H4P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19447 pcs Datuen fitxa SLPX821M350H4P3.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series SLPX Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.47A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.1A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 243 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 820µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 243 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 820µF eskaerak General Purpose