SLPX472M080E7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX472M080E7P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLPX472M080E7P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP
Fitxak: SLPX472M080E7P3.pdf
  • Mezua
SLPX472M080E7P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLPX472M080E7P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42883 pcs Datuen fitxa SLPX472M080E7P3.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series SLPX Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.23A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.29A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 71 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 4700µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 71 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose