SLPX331M315E3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX331M315E3P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLPX331M315E3P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP
Fitxak: SLPX331M315E3P3.pdf
  • Mezua
SLPX331M315E3P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLPX331M315E3P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 315V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48598 pcs Datuen fitxa SLPX331M315E3P3.pdf
Tentsioaren balioa 315V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series SLPX Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.98A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.91A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 603 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose