SLPX331M180A1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX331M180A1P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLPX331M180A1P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP
Fitxak: SLPX331M180A1P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SLPX331M180A1P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLPX331M180A1P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 180V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41728 pcs Datuen fitxa SLPX331M180A1P3.pdf
Tentsioaren balioa 180V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series SLPX Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.19A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 338-1603
SLPX331M180A1P3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 603 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 330µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 603 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 330µF