SLPX271M350C5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX271M350C5P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLPX271M350C5P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Fitxak: SLPX271M350C5P3.pdf
  • Mezua
SLPX271M350C5P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLPX271M350C5P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52845 pcs Datuen fitxa SLPX271M350C5P3.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series SLPX Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.73A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.54A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 737 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 270µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 737 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 270µF eskaerak General Purpose