SLPX151M385C3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLPX151M385C3P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLPX151M385C3P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
Fitxak: SLPX151M385C3P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SLPX151M385C3P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLPX151M385C3P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66481 pcs Datuen fitxa SLPX151M385C3P3.pdf
Tentsioaren balioa 385V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series SLPX Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.14A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.68A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.33 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 150µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.33 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose