SLP682M050H3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP682M050H3P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLP682M050H3P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Fitxak: SLP682M050H3P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SLP682M050H3P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLP682M050H3P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43555 pcs Datuen fitxa SLP682M050H3P3.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series SLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.13A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 68 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 6800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 68 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 6800µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SLP6R-2
SLP6R-2
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN FFC FPC TOP 6POS 1.25MM R/A