SLP472M050C5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP472M050C5P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLP472M050C5P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Fitxak: SLP472M050C5P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SLP472M050C5P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLP472M050C5P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30396 pcs Datuen fitxa SLP472M050C5P3.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series SLP balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 338-1516
SLP472M050C5P3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 99 mOhm
Deskribapen zehatza 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 99 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 4700µF