SLP222M080E1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP222M080E1P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLP222M080E1P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Fitxak: SLP222M080E1P3.pdf
  • Mezua
SLP222M080E1P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLP222M080E1P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61129 pcs Datuen fitxa SLP222M080E1P3.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series SLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.98A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.48A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 151 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 151 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose