SLP183M010C3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP183M010C3P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLP183M010C3P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP
Fitxak: SLP183M010C3P3.pdf
  • Mezua
SLP183M010C3P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLP183M010C3P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 18000UF 20% 10V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77294 pcs Datuen fitxa SLP183M010C3P3.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series SLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 41 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 18000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 41 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 18000µF eskaerak General Purpose