SLP153M025C4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP153M025C4P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLP153M025C4P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
Fitxak: SLP153M025C4P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SLP153M025C4P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLP153M025C4P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26733 pcs Datuen fitxa SLP153M025C4P3.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series SLP balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 338-1470
SLP153M025C4P3-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 40 mOhm
Deskribapen zehatza 15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 40 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 15000µF