SLP151M385A7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP151M385A7P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLP151M385A7P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP
Fitxak: SLP151M385A7P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SLP151M385A7P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLP151M385A7P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 385V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51073 pcs Datuen fitxa SLP151M385A7P3.pdf
Tentsioaren balioa 385V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series SLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 790mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.16A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.212 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 150µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.212 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose