SLP121M350C1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP121M350C1P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLP121M350C1P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP
Fitxak: SLP121M350C1P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SLP121M350C1P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLP121M350C1P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 120UF 20% 350V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 66633 pcs Datuen fitxa SLP121M350C1P3.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series SLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 750mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.1A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.765 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 120µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2.765 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 120µF eskaerak General Purpose