SLP103M025C5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SLP103M025C5P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLP103M025C5P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Fitxak: SLP103M025C5P3.pdf
  • Mezua
SLP103M025C5P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLP103M025C5P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84153 pcs Datuen fitxa SLP103M025C5P3.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series SLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.75A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 60 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10000µF eskaerak General Purpose