SK4R7M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK4R7M350ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK4R7M350ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: SK4R7M350ST.pdf
  • Mezua
SK4R7M350STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK4R7M350ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5538 pcs Datuen fitxa SK4R7M350ST.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series SK Ripple Current @ maiztasuna baxua 40mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 56.47 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 56.47 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4.7µF