SK101M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK101M350ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SK101M350ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: SK101M350ST.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SK101M350STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SK101M350ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17002 pcs Datuen fitxa SK101M350ST.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series SK balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 338-2374
SK101M350ST-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.496" (38.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.65 Ohm
Deskribapen zehatza 100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.65 Ohm 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100µF