SH472M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH472M025ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SH472M025ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: SH472M025ST.pdf
  • Mezua
SH472M025STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SH472M025ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5179 pcs Datuen fitxa SH472M025ST.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.709" Dia (18.00mm)
Series SH Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.69A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.028A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.417" (36.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 60 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose