SH470M160ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH470M160ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SH470M160ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: SH470M160ST.pdf
  • Mezua
SH470M160STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SH470M160ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4475 pcs Datuen fitxa SH470M160ST.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.512" Dia (13.00mm)
Series SH Ripple Current @ maiztasuna baxua 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 432mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 4.23 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.23 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 47µF eskaerak General Purpose