SH3R3M200ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH3R3M200ST Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SH3R3M200ST
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Fitxak: SH3R3M200ST.pdf
  • Mezua
SH3R3M200STren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SH3R3M200ST fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5016 pcs Datuen fitxa SH3R3M200ST.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series SH Ripple Current @ maiztasuna baxua 36mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 57.6mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 60.29 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 60.29 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3.3µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SH3B-05
SH3B-05
fabrikatzaileak: IDEC
deskribapena: RELAY SOCKET 11 POS DIN RAIL