MMP1P47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP1P47K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MMP1P47K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC AXIAL
Fitxak: MMP1P47K-F.pdf
  • Mezua
MMP1P47K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MMP1P47K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 100VDC AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6723 pcs Datuen fitxa MMP1P47K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 65V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" W, 0.236" T x 0.906" L (10.00mm, 6.00mm x 23.00mm) Series MMP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Long Life
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 65V 100V Polyester, Metallized Axial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose