MLS331M250EA1D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLS331M250EA1D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLS331M250EA1D
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Fitxak: MLS331M250EA1D.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 637 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 637 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MLS331M250EA1Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLS331M250EA1D fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 637 pcs Datuen fitxa MLS331M250EA1D.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.000" L x 1.750" W (50.80mm x 44.45mm)
Series MLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.3A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack, Tabbed Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 399 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 399 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose