MLS272M075EB0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLS272M075EB0D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLS272M075EB0D
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 75V FLATPACK
Fitxak: MLS272M075EB0D.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 508 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 508 pcs
  • Mezua
MLS272M075EB0Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLS272M075EB0D fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 75V FLATPACK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 508 pcs Datuen fitxa MLS272M075EB0D.pdf
Tentsioaren balioa 75V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Series MLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 14.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 17.6A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack, Tabbed Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 46 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 2700µF 75V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 46 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2700µF eskaerak General Purpose