MLS102M150EB0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLS102M150EB0D
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 150V FLATPCK
Fitxak: MLS102M150EB0D.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 574 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 574 pcs
  • Mezua
MLS102M150EB0Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLS102M150EB0D fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 150V FLATPCK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 574 pcs Datuen fitxa MLS102M150EB0D.pdf
Tentsioaren balioa 150V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Series MLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 10.1A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack, Tabbed Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 158 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1000µF 150V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 158 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose