MLP433M010EB1A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP433M010EB1A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLP433M010EB1A
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 43000UF 20% 10V FLATPCK
Fitxak: MLP433M010EB1A.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 912 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 912 pcs
  • Mezua
MLP433M010EB1Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLP433M010EB1A fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 43000UF 20% 10V FLATPCK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 912 pcs Datuen fitxa MLP433M010EB1A.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Series MLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.6A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack, Tabbed Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 43000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 30 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 43000µF eskaerak General Purpose