MLP383M016EB1D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLP383M016EB1D
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 38000UF 20% 16V FLATPCK
Fitxak: MLP383M016EB1D.pdf
  • Mezua
MLP383M016EB1Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLP383M016EB1D fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 38000UF 20% 16V FLATPCK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1181 pcs Datuen fitxa MLP383M016EB1D.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Series MLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.6A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack, Tabbed Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 31 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 38000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 31 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 38000µF eskaerak General Purpose