MLP332M080EB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP332M080EB0C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLP332M080EB0C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 80V FLATPACK
Fitxak: MLP332M080EB0C.pdf
  • Mezua
MLP332M080EB0Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLP332M080EB0C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 80V FLATPACK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1028 pcs Datuen fitxa MLP332M080EB0C.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Series MLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 7.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 44 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 3300µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 44 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose