MLP272M100EB1D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLP272M100EB1D
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK
Fitxak: MLP272M100EB1D.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MLP272M100EB1Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLP272M100EB1D fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 100V FLATPCK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1165 pcs Datuen fitxa MLP272M100EB1D.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Series MLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 7.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 8.7A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack, Tabbed Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 47 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 2700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 47 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2700µF eskaerak General Purpose