MLP221M350EA0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP221M350EA0D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLP221M350EA0D
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 350V FLATPACK
Fitxak: MLP221M350EA0D.pdf
  • Mezua
MLP221M350EA0Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLP221M350EA0D fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 350V FLATPACK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1159 pcs Datuen fitxa MLP221M350EA0D.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.000" L x 1.750" W (50.80mm x 44.45mm)
Series MLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.8A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack, Tabbed Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 683 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 683 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose