MLP173M010EK0D
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP173M010EK0D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLP173M010EK0D
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 17000UF 20% 10V FLATPCK
Fitxak: MLP173M010EK0D.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
MLP173M010EK0Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLP173M010EK0D fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 17000UF 20% 10V FLATPCK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1139 pcs Datuen fitxa MLP173M010EK0D.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Series MLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.5A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack, Tabbed Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 77 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 17000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 77 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 17000µF eskaerak General Purpose